Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Dzierzgoniu

Kolorowy pasek

Referaty

CENTRALA- 552762501, 552762502, 552762503

BURMISTRZ
Elżbieta Domańska
tel. 0552762612

burmistrz@dzierzgon.pl

Sekretarz
Alicja Podlewska
tel. 552762454

sekretarz@dzierzgon.pl

  

 

REFERAT FINANSOWY

Skarbnik- Halina Redlin
tel. 0552762497

skarbnik@dzierzgon.pl

Zastępca skarbnika- Wanda Bialik
wanda.bialik@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. księgowości budżetowej - Małgorzata Świderska
malgorzata.swiderska@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. księgowości budżetowej - Ewa Kamińska
ewa.kaminska@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. płac i ubezpieczeń - Arleta Jarzembowska
arleta.jarzembowska@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat - Mirosława Geller
miroslawa.geller@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat - Irena Kędzierska
irena.kedzierska@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. księgowości podatkowej - Jolanta Gregorkiewicz
jolanta.gregorkiewicz@dzierzgon.pl

 

REFERAT ORGANIZACYJNY

Kierownik - Alicja Podlewska - Sekretarz
tel. 552762454

sekretarz@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. kadr i organizacji - Krystyna Sinacka
krystyna.sinacka@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. obsługi Rady - Monika Redlin/Karolina Piekarska
rada.miejska@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. obsługi sekretariatu - Magdalena Chwesiuk
sekretariat@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. obsługi administracyjno- gospodarczej - Sylwia Krűger

Informatyk - Grzegorz Chmielewski
grzegorz.chmielewski@dzierzgon.pl

 

REFERAT SPRAW SPOŁECZNYCH, OBYWATELSKICH, OŚWIATY, KULTURY I ZDROWIA

Kierownik - Alicja Podlewska - Sekretarz
tel. 552762454

sekretarz@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. reagowania kryzysowego, wojska, bhp, ppoż., kultury, sportu i zdrowia - Aleksandra Kun
aleksandra.winiarz@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. dowodów osobistych i ewidencji ludności - Jadwiga Wesołowska
jadwiga.wesolowska@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. oświaty, promocji, współpracy z organizacjami pozarządowymi - Dorota Gałucha
dorota.galucha@dzierzgon.pl

 

REFERAT TECHNICZNO- INWESTYCYJNY

Kierownik- Lech Zieliński
lech.zielinski@dzierzgon.pl

Zastępca Kierownika, Stanowisko ds. inwestycji gminnych i planowania przestrzennego - Jerzy Sulim
jerzy.sulim@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. dróg - Sławomir Wasiński
slawomir.wasinski@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. inwestycji gminnych i planowania przestrzennego - Alicja Wójcik
alicja.wojcik@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych - Agata Miszczuk
agata.miszczuk@dzierzgon.pl

 

REFERAT DS. GOSPODARKI KOMUNALNEJ, NIERUCHOMOŚCI I OCHRONY ŚRODOWISKA

Kierownik - Joanna Kossakowska
joanna.kossakowska@dzierzgon.pl

p.o. Kierownika, Stanowisko ds. ochrony środowiska - Wojciech Budziński
wojciech.budzinski@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. ochrony środowiska - Paulina Przybysz
paulina.przybysz@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. gospodarki odpadami - Natalia Tyrawska/Monika Waszczyszyn
natalia.kopylec@dzierzgon.pl,monika.waszczyszyn@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. gospodarki mieniem komunalnym, mieszkaniowej i gruntami - Marian Zima
marian.zima@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. rolnictwa i wsi - Grażyna Grzybowska
grazyna.grzybowska@dzierzgon.pl


 

URZĄD STANU CYWILNEGO

Kierownik USC - Magdalena Szczepankiewicz
usc@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. ewidencji działalności gospodarczej, wydawanie zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych - Justyna Danielczuk


 

STRAŻ MIEJSKA

sm@dzierzgon.pl

p.o. Komendant - Piotr Kędzierski

552762501, 552762503, 606887856

Strażnik - Dariusz Gutej

 

Metadane

Źródło informacji:Grzegorz Chmielewski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Grzegorz Chmielewski
Data wprowadzenia:2014-12-10 12:51:34
Opublikował:Grzegorz Chmielewski
Data publikacji:2014-12-10 13:00:32
Ostatnia zmiana:2016-07-26 08:46:22
Ilość wyświetleń:4559

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij