Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Dzierzgoniu

Kolorowy pasek

Referaty

CENTRALA- 552762501, 552762502, 552762503

BURMISTRZ
Elżbieta Domańska
tel. 552762612

burmistrz@dzierzgon.pl

Sekretarz
Zastępca Burmistrza
Alicja Podlewska
tel. 552762454

sekretarz@dzierzgon.pl

  

 

REFERAT FINANSOWY

Skarbnik- Halina Redlin
tel. 0552762497

skarbnik@dzierzgon.pl

Zastępca skarbnika- Wanda Bialik
wanda.bialik@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. księgowości budżetowej - Małgorzata Świderska
malgorzata.swiderska@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. księgowości budżetowej - Ewa Kamińska
ewa.kaminska@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. księgowości budżetowej - Jolanta Gregorkiewicz
jolanta.gregorkiewicz@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. płac i ubezpieczeń - Arleta Jarzembowska
arleta.jarzembowska@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat - Iwona Tomasz
iwona.tomasz@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat - Karolina Piekarska
irena.kedzierska@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. księgowości podatkowej - Patrycja Karol
patrycja.karol@dzierzgon.pl

 

REFERAT ORGANIZACYJNY

Kierownik - Alicja Podlewska - Sekretarz
tel. 552762454

sekretarz@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. kadr i organizacji - Irena Kędzierska
kadry@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. obsługi Rady - Agnieszka Gumuła
rada.miejska@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. obsługi sekretariatu - Magda Dąbrowska
sekretariat@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. obsługi administracyjno- gospodarczej - Milena Mularczyk

Informatyk - Grzegorz Chmielewski
grzegorz.chmielewski@dzierzgon.pl

 

REFERAT SPRAW SPOŁECZNYCH, OBYWATELSKICH, OŚWIATY, KULTURY I ZDROWIA

Kierownik - Alicja Podlewska - Sekretarz
tel. 552762454

sekretarz@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. reagowania kryzysowego, wojska, bhp, ppoż., kultury, sportu i zdrowia - Aleksandra Kun
aleksandra.winiarz@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. dowodów osobistych i ewidencji ludności oraz działalności gospodarczej - Monika Redlin/Natalia Tyrawska
elud@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. oświaty, wydawanie zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych - Dorota Gałucha
dorota.galucha@dzierzgon.pl

 

REFERAT TECHNICZNO- INWESTYCYJNY

Kierownik- Lech Zieliński
lech.zielinski@dzierzgon.pl

Zastępca Kierownika, Stanowisko ds. inwestycji gminnych i planowania przestrzennego - Jerzy Sulim
jerzy.sulim@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. dróg - Sławomir Wasiński
slawomir.wasinski@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. inwestycji gminnych i planowania przestrzennego - Alicja Wójcik
alicja.wojcik@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych - Agata Miszczuk/Mateusz Marszałek
agata.miszczuk@dzierzgon.pl

 

REFERAT DS. GOSPODARKI KOMUNALNEJ, NIERUCHOMOŚCI I OCHRONY ŚRODOWISKA

Kierownik - Joanna Kossakowska
joanna.kossakowska@dzierzgon.pl

p.o. Kierownika, Stanowisko ds. ochrony środowiska - Wojciech Budziński
wojciech.budzinski@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. ochrony środowiska - Paulina Przybysz
paulina.przybysz@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. gospodarki odpadami - Monika Waszczyszyn
monika.waszczyszyn@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. gospodarki mieniem komunalnym, mieszkaniowej i gruntami - Marian Zima
marian.zima@dzierzgon.pl

Stanowisko ds. rolnictwa i wsi - Grażyna Grzybowska
grazyna.grzybowska@dzierzgon.pl


 

URZĄD STANU CYWILNEGO

Kierownik USC - Magdalena Szczepankiewicz
Zastępca Kierownika USC - Natalia Tyrawska

usc@dzierzgon.pl

 


 

STRAŻ MIEJSKA

sm@dzierzgon.pl

p.o. Komendanta - Piotr Kędzierski

552762501, 552762503, 606887856

Starszy Strażnik - Dariusz Gutej

 

Metadane

Źródło informacji:Grzegorz Chmielewski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Grzegorz Chmielewski
Data wprowadzenia:2014-12-10 12:51:34
Opublikował:Grzegorz Chmielewski
Data publikacji:2014-12-10 13:00:32
Ostatnia zmiana:2018-04-10 12:23:29
Ilość wyświetleń:6375

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij