Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Dzierzgoniu

Kolorowy pasek

Referaty

CENTRALA- 552762501, 552762502, 552762503

BURMISTRZ
Jolanta Szewczun
tel. 552762612

burmistrz@dzierzgon.pl

Zastępca Burmistrza
Wojciech Demko

tel. 552762454
wojciech.demko@dzierzgon.pl

Sekretarz
Mirosław Żywicki
tel. 552762501

sekretarz@dzierzgon.pl

  

Referat Finansowy - "FN'. W skład referatu wchodzą następujące stanowiska pracy:

a) Skarbnik- kierownik referatu  - Halina Redlin
tel. 0552762497

skarbnik@dzierzgon.pl

b) Zastępca Skarbnika - Wanda Bialik
wanda.bialik@dzierzgon.pl

c) Stanowisko ds. księgowości budżetowej  - Małgorzata Świderska
malgorzata.swiderska@dzierzgon.pl

d) Stanowisko ds. księgowości budżetowej - Monika Waszczyszyn
monika.waszczyszyn@dzierzgon.pl

e) Stanowisko ds. księgowości budżetowej  - Jolanta Gregorkiewicz
jolanta.gregorkiewicz@dzierzgon.pl

f) Stanowisko ds. płac i ubezpieczeń  - Arleta Jarzembowska
arleta.jarzembowska@dzierzgon.pl

g) Stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat  - Iwona Tomasz
iwona.tomasz@dzierzgon.pl

h) Stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat  - Karolina Piekarska
karolina.piekarska@dzierzgon.pl

i) Stanowisko ds. księgowości podatkowej - Patrycja Karol
patrycja.karol@dzierzgon.pl

j) Stanowisko ds. wymiaru i windykacji opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi - Paulina Czwerenko
paulina.czwerenko@dzierzgon.pl

 

Referat Organizacyjny - "RO". W skład referatu wchodzą następujące stanowiska pracy:

a) Kierownik referatu - Aleksandra Kun
aleksandra.kun@dzierzgon.pl

b) Stanowisko ds. kadr i organizacji  - Irena Kędzierska
kadry@dzierzgon.pl

c) Stanowisko ds. obsługi rady (BR w zakresie działania komisji i Rady)  - Agnieszka Gumuła
rada.miejska@dzierzgon.pl

d) Stanowisko ds. obsługi sekretariatu  - Magda Dąbrowska
sekretariat@dzierzgon.pl;

e) Informatyk, stanowisko ds. ochrony danych osobowych  - Grzegorz Chmielewski
grzegorz.chmielewski@dzierzgon.pl

f) Goniec;
g) Kierowca;
h) Sprzątaczki.

 

Referat Inwestycji i Rozwoju Lokalnego - "TI". W skład referatu wchodzą następujące stanowiska pracy:

a) Kierownik referatu Jacek Karpowicz
jacek.karpowicz@dzierzgon.pl

b) Zastępca kierownika referatu - stanowisko ds. inwestycji
gminnych i zamówień publicznych  - Jerzy Sulim

jerzy.sulim@dzierzgon.pl

c) Stanowisko ds. dróg, oświetlenia ulic, łączności, estetyki
gminy  - Sławomir Wasiński

slawomir.wasinski@dzierzgon.pl

d) Stanowisko ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych
i zamówień publicznych - Mateusz Marszałek

mateusz.marszalek@dzierzgon.pl

e) Stanowisko ds. wsi i rolnictwa - Grażyna Grzybowska
grazyna.grzybowska@dzierzgon.pl

f) Stanowisko ds. nieruchomości i geodezji  - Marian Zima
marian.zima@dzierzgon.pl

g) Stanowisko ds. nieruchomości i geodezji  - Lech Zieliński
lech.zielinski@dzierzgon.pl

g) Stanowisko ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych  - Agata Miszczuk
agata.miszczuk@dzierzgon.pl

h) Stanowisko ds. gospodarki przestrzennej  - Alicja Wójcik
alicja.wojcik@dzierzgon.pl

 

Urząd Stanu Cywilnego - "USC"

a) Kierownik  - Magdalena Szczepankiewicz
b) Zastępca kierownika  - Natalia Tyrawska
usc@dzierzgon.pl.

Samodzielne stanowisko ds. obronnych i zarządzania kryzysowego - "SOK"
Aleksandra Kun
aleksandra.kun@dzierzgon.pl
a) etaty cząstkowe strażaków OSP.

Samodzielne stanowisko ds. oświaty - "SO" 
Dorota Gałucha
dorota.galucha@dzierzgon.pl
a) Opiekunki nad dziećmi dowożonymi do szkół gminnych.

Samodzielne stanowisko ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych -"SED"
- Monika Redlin/Natalia Tyrawska
elud@dzierzgon.pl

Samodzielne stanowisko ds. ochrony środowiska i gospodarki komunalnej - "SKS"
 - Wojciech Budziński
wojciech.budzinski@dzierzgon.pl
a) pomoc administracyjna  - Paulina Przybysz
paulina.przybysz@dzierzgon.pl

Straż Miejska - "SM"
p.o. Komendanta - Piotr Kędzierski
tel.: 552762501, 552762503, 606887856
Starszy Strażnik - Dariusz Gutej
sm@dzierzgon.pl

Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych - "IN";

Audytor wewnętrzny - "AW"

 

Metadane

Źródło informacji:Grzegorz Chmielewski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Grzegorz Chmielewski
Data wprowadzenia:2014-12-10 12:51:34
Opublikował:Grzegorz Chmielewski
Data publikacji:2014-12-10 13:00:32
Ostatnia zmiana:2019-05-29 13:40:28
Ilość wyświetleń:10124

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij